Chronische-Stress

Herstelprogramma van Chronische Stress naar Innerlijke Rust

Op de bank zitten wachten tot het over is helpt niet. Als je het vermoeden hebt dat je overspannen bent of burn-out kun je het volgende programma bij me volgen:

  • Energy Check Up (zie hieronder) om te bepalen waar je nu staat op de schaal van stress en vitaliteit.
  • Persoonlijke Coaching op maat voor Chronische Stress Reversal: wetenschappelijk onderbouwde tips, starten en versterken van gezonde gewoontes, juiste moment van werkopbouw.
  • Contact met je werk als het nodig is: met je leidinggevende en/of bedrijfsarts.
  • Een bij jou passende methode om stress los te laten zoals EFT (Emotional Freedom Technique), Live The Connection, Inquiry Based Stress Reduction (ook wel The Work genoemd) of Rationeel Emotieve Therapie (een vorm van cognitieve therapie).
  • Meditatieprogramma Veerkracht vanuit Innerlijke Rust.
  • E-coaching in een beveiligde web-omgeving.

Lees dit artikel dat antwoord geeft op de volgende vragen:

  • Waarom raken sommige mensen opgebrand in het werk?
  • Wat is de rol van stress daarin?
  • Zit burn-out nu tussen de oren of is het een fysiek probleem?
  • Hoe moet ik omgaan met mensen die burn-out lijken te raken?
  • Wat kan ik verwachten van coaching bij burn-out van Annemieke Rozemond?

Ik werk ook met videocoaching. Dit bespaart je reistijd. Na tien minuten ben je eraan gewend. Je zult merken dat het je veel brengt. Uit herhaaldelijk onderzoek blijkt dat het net zoveel brengt als live coaching. Bel of mail me als je meer wilt weten over dit Herstelprogramma van Chronische Stress naar Innerlijke Rust.

Ik werk vooral met hoogopgeleide professionals.

EnewijzerHoofdrgy CheckUp

  • Ben je ambitieus en enthousiast, maar loop je het gevaar om te vallen?
  • Ben je gestrest en werk je daardoor niet meer effectief?
  • Heb je moeite met uitrusten?
  • Merk je dat je onmisbaar bent voor je werk, maar kan je het werk eigenlijk niet meer aan?

Zo kan het ook:

  • Je werkt lekker hard en met voldoening
  • Je kunt goed uitrusten en voor jezelf zorgen.
  • Je hebt een helder hoofd om goed je prioriteiten te zien.
  • Je kunt je passie en ambities waarmaken zonder om te vallen.

Doe de Energy Checkup, zodat je weet of je je in de gevarenzone bevindt om burn-out of overspannen te raken.
Als je doorwerkt zonder dit te weten, loop je de volgende gevaren:

  1. Je moet steeds langer doorwerken om dezelfde resultaten te halen, want je haalt niet meer hetzelfde productieniveau.
  2. Bij aanhoudende stress gaan je hersenen anders werken waardoor het steeds moeilijker wordt om bijtijds te stoppen en hersteltijd te nemen. Het wordt steeds moeilijker je grenzen aan te geven. Je kunt steeds minder goed helder denken.
  3. Je laat steeds meer de leuke dingen in je leven schieten om maar af te maken wat er ‘moet’, waardoor je jezelf nog meer vastdraait in een negatieve spiraal van stress.
  4. Je raakt verslaafd aan maar doorgaan en maar doorgaan en maar doorgaan. Dat voelt beter dan rust nemen, want dan ga je echt voelen wat er met je aan de hand is.

Dus doe de Energy Checkup. Je krijgt gelijk tips mee wat jij aan je herstel kan doen.
Wat houdt het in?

  • Je maakt een online vragenlijst.
  • Je krijgt een (video-)gesprek van een uur.

Tijdens het gesprek met de coach bespreek je alle resultaten en ga je na of er vervolgmeting of -coaching nodig is.
Geef je op door me te mailen of bellen en voorkom erger. annemieke@rozemondcoaching.nl of 0652441314.

Coachee: ‘Ik heb Annemieke als een zeer kundig en prettig persoon ervaren. Had niet verwacht zo snel weer op mijn ‘pootjes’ te staan. Groot compliment!’

Ik werk volgens de CSR methode van het CSR Centrum, waar ik ben aangesloten als partner. Dit is een begeleidingsaanpak gebaseerd op een integrale visie op stress waarbij zowel de psychologische, biologische als de sociale aspecten worden meegenomen. Je kunt hier meer over lezen in dit Whitepaper ‘Een nieuwe kijk op stress’.  Of de samenvatting. Hier de factsheet.  Ik vul deze aanpak aan met meditatieve oefeningen (ook op mp3), Emotional Freedom Technique en Live The Connection. Ik leer je één of meer van deze methodieken aan om zelf stress los te laten.

Het is mogelijk om in het programma een HRV Lifestyle Analyse op te nemen.

Bij ernstige chronische stress volg je een Stress Herstel Traject. Bij mildere stressklachten volg je een Stress Reductie Traject.

Reactie van een coachee:

Wat mij in het begin het meest aansprak is dat Annemieke ervaringsdeskundige is op het gebied van burn-out en dat geeft een gevoel dat ze begrijpt en kan invoelen wat je doormaakt. Daarnaast vind ik haar erg deskundig, ze heeft een prettige energie en geeft vertrouwen.    

We hebben de meest coach gesprekken via face time gedaan, vanwege de reis afstand en omdat het reizen mij teveel energie kostte. Dit werkte erg goed en er was geen enkele belemmering.

Totaaloordeel over het coachtraject:   9

Ik sta luchtiger in het leven, kan de dingen beter los laten. Ik ben minder krampachtig en emotioneel meer in balans. Het stabiliseren van emoties met behulp van EFT heeft me het meest geholpen.  

Mensen om me heen zeggen dat ik relaxter ben en minder gefocust op het werk. Ik doe meer leuke dingen.